Uniqa obmedzuje prevádzku viacerých pobočiek kvôli pandémii

, 21.12.2020 13:28

Viaceré kontaktné miesta poisťovne Uniqua ostávajú od dnes, 21. decembra, do 10. januára zatvorené, respektíve budú mať skrátené otváracie hodiny. Dôvodom sú nové opatrenia vlády v súvislosti so šírením koronavírusu.

„Týmto preventívnym opatrením chceme v čo najväčšej miere prispieť k ochrane zdravia našich klientov a našich pracovníkov a obmedzením fyzického kontaktu medzi ľuďmi pomôcť znížiť riziko šírenia infekcie,“ vysvetľuje poisťovňa vo svojom stanovisku.

Klienti majú pre vybavenie akútnych problémov využiť telefonickú linku alebo online komunikáciu. „Môžu kontaktovať call centrum UNIQA na čísle (+421) 2 32 600 100 v p­racovných dňoch od 8:00 – 16:00 hod alebo emailom. Telefonicky alebo mailom sa tiež môžu obrátiť na svojich sprostredkovateľov poistenia. Poistnú udalosť môžu nahlásiť pohodlne z domova na našom webe alebo ju nahlásiť telefonicky,“ píše sa ďalej.

K dispozícii ostáva aj možnosť uzatvorenia poistiek. A to telefonicky na čísle: (+421) 2 32 600 006 v p­racovných dňoch od 8:00 – 16:00. Bez problémov funguje aj online poistenie na webovej stránke poisťovne. Asistenčná služba k jednotlivým poisteniam nie je nijako obmedzená a klientom je k dispozícii 24 hodín denne.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#uniqua #prevádzky #poistenie
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku