Bratislavské ulice pravidelne potápajú extrémne lejaky. Naozaj to nemá riešenie?

, 31.07.2019 06:00

Prudké dažde spôsobujú čoraz častejšie na cestách komplikácie. Zatopené podjazdy či zaplavené ulice sa stávajú po silných dažďoch rutinou a situáciu musia riešiť policajti či hasiči. Po posledných silných búrkach ostali v Bratislave zaplavené mnohé ulice, ako napríklad Gagarinova, Kopčianska či podjazdy na Bajkalskej, Ružinovskej a Vajnorskej ulici. Čo na to hovoria zodpovední?

VIDEO: Aké kroky podnikne Magistrát Hlavného mesta Bratislava na to, aby ulice a cesty neboli zaplavované? Pozrite si vo videu žalostný stav ulíc a vyjadrenia zodpovedných.

Prívalové zrážky sú schopné priniesť v priebehu pár minút extrémne množstvá vody, ktoré krajina nevie absorbovať. Keby boli všetky vpusty dokonalé, dokázala by kanalizácia takýto nával vody naraz poňať? Aké ďalšie kroky chce hlavné mesto podniknúť na to, aby ulice a cesty neboli zaplavované sa dozviete vo videu TV Pravda.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Bratislava #doprava #záplavy #cesty
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku