VIDEO: Súťaž na nového zhotoviteľa tunela Višňové by mohla byť vypísaná na jeseň

, , 31.05.2019 12:36

Minister dopravy a výstavby Árpád Érsék sa na piatkovej tlačovke vyjadril, že inventarizácia úseku D1 Lietavská Lúčka - Višňové - Dubná Skala má byť ukončená ešte tento týždeň.

VIDEO: Pozrite si video TV Pravda, v ktorom sa minister dopravy a výstavby Árpád Érsék vyjadruje k súčasnej situácii na stavbe tunela Višňové.

V budúcom týždni by mali podľa ministra všetci zainteresovaní podpísať zmluvu o dokončení inventarizácie a následne sa začne robiť na novom verejnom obstarávaní. „Čo sa týka výstavby Višňového, myslím si že to bude súťažným dialógom,“ povedal minister. Zároveň dodal, že je to najrýchlejšia forma, ako dostať ďalšieho dodávateľa na Višňové. Súťažné podklady budú pripravené na základe inventarizácie. Súťažiť by sa tak podľa ministra mohlo začať v jeseni. Viac si pozrite vo videu TV Pravda.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#D1 #diaľnice #tunel Višňové #Lietavská Lúčka - Dubná Skala
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku