NDS spustila súťaž na dokumentáciu k úsekom R7 pri Nových Zámkoch

28.04.2018 11:32

Národná diaľničná spoločnosť (NDS) hľadá dodávateľa na dokumentáciu k ďalším pripravovaným úsekom rýchlostnej cesty R7 pri Nových Zámkoch. Konkrétne ide o úseky R7 z Dolného Baru po Zemné a zo Zemného po Nové Zámky.

Cenu za tieto služby odhadujú diaľničiari vo výške 3,9 milióna eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Vyplýva to z oznámenia o vyhlásení tendra, ktoré bolo zverejnené vo vestníku verejného obstarávania.

Dodávateľ by mal pre NDS vypracovať dokumentácie na územné rozhodnutie, tiež dokumentácie stavebného zámeru a oznámenia o zmene navrhovanej činnosti pre tieto dve stavby.

Čo sa týka úseku R7 z Dolného Baru po Zemné, je dlhý 23,5 kilometra (km). Nasledujúci úsek zo Zemného po Nové Zámky má dĺžku 14,25 km.

Záujemcovia o súťaž na dodanie dokumentácie k spomínaným dvom úsekom R7 môžu predkladať NDS ponuky alebo žiadosti o účasť do 28. mája tohto roka. Zákazka nebude spolufinancovaná z eurofondov.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#R7 #diaľnice #NDS
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku