NDS vyhlásila súťaž na dokumentáciu k úseku R1 pri Ružomberku

Národná diaľničná spoločnosť (NDS) spustila súťaž na dokumentáciu k úseku rýchlostnej cesty R1 pri Ružomberku. Cenu za zákazku odhadujú diaľničiari vo výške 4,4 milióna eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH).

15.03.2018 13:41
debata

Vyplýva to z oznámenia, ktoré bolo zverejnené vo vestníku verejného obstarávania. Vypracovanie dokumentácie sa týka úseku rýchlostnej cesty R1 Ružomberok, juh – križovatka s cestou prvej triedy I/18. Ide o 2,7-kilometrový úsek, ktorý je súčasťou pripravovaného predĺženia rýchlostnej cesty R1 z Banskej Bystrice po Ružomberok.

Dodávateľ, ktorý vzíde zo súťaže, by mal pre diaľničiarov zabezpečiť vypracovanie dokumentácie na územné rozhodnutie, dokumentácie stavebného zámeru, dokumentácie na stavebné povolenie či dokumentácie na ponuku. Zaistiť by mal tiež výkon autorského dozoru a výkon koordinátora dokumentácie pre túto časť rýchlostnej cesty R1.

Záujemcovia o súťaž môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasti do 2. mája tohto roku. Zákazka bude spolufinancovaná z eurofondov z Operačného programu Integrovaná infraštruktúra.

debata chyba
Viac na túto tému: #Ružomberok #NDS #R1