Synot vstupuje do spoločnosti Slov-matic

Skupina SYNOT kapitálovo vstúpila do slovenskej spoločnosti SLOV-MATIC. Tá je najväčším prevádzkovateľom herní na Slovensku. SYNOT je zase najväčším dodávateľom herných zariadení a softvéru v tejto krajine a k tomu má navyše mnohoročné skúsenosti aj na medzinárodnom poli.

, 01.07.2020 19:08
synot Foto:
debata

„Objavila sa príležitosť, ktorú sme radi využili. Spoločnosť SLOV-MATIC je na prvej priečke v rámci prevádzky hazardných hier na slovenskom trhu. Rozhodli sme sa preto spojiť sily," uviedol Miroslav Valenta ml., obchodný riaditeľ skupiny SYNOT a dodal: „Sme pripravení vložiť do nášho spoločného projektu svoje medzinárodné skúsenosti a špičkové technológie, ktoré už dnes dodávame do desiatok krajín celého sveta, a to ako v oblasti land-based, tak pre online sekciu. Veríme, že tým dôjde k posilneniu, ďalšiemu rastu a ešte lepším výkonom oboch spoločností."

Zástupcovia oboch strán navyše očakávajú, že spojením vzniknú aj nové pracovné príležitosti. Už dnes obe spoločnosti len v rámci Slovenska poskytujú prácu viac ako tisícke osôb.

„Spoločnosť SLOV-MATIC je našim mnohoročným zákazníkom a naša komunikácia bola vždy veľmi korektná. V rámci obchodnej spolupráce máme dlhodobo nadštandardné vzťahy. Rozšírenie a prehĺbenie tejto spolupráce je preto logickým vyústením, ktoré vnímame ako skvelú príležitosť v rámci upevnenia postavenia oboch firiem na slovenskom trhu," uviedla Zuzana Dindofferová, výkonná riaditeľka skupiny SYNOT pre Slovensko.

Obe značky už dnes patria ku zvučným menám v oblasti hazardného biznisu. SLOV-MATIC sa navyše aj vďaka spojeniu so SYNOTOM chystá na vstup do online prostredia.

Dlhé roky na trhu

Spoločnosť SLOV-MATIC pôsobí na slovenskom trhu už 29 rokov. Skupina SYNOT má za sebou taktiež takmer tridsaťročnú existenciu. „Obom stranám sa počas doby pôsobenia podarilo vybudovať silnú a rešpektovanú spoločnosť. Najmä kvôli neustále sa meniacej legislatíve prežíva toto podnikanie na Slovensku veľmi turbulentné obdobie. Posledné dva roky sme cítili potrebu nejakej zmeny, ktorá by – v športovej terminológii – tak povediac vniesla novú krv do nášho tímu. Spojenie so skupinou SYNOT si preto veľmi vážime. Vďaka nemu, za pomoci najmodernejších technológií a skĺbenia know-how oboch našich firiem sa chceme podieľať na ďalšom rozšírení a zatraktívnení existujúcej ponuky pre zákazníkov. Ďalším krokom bude tiež využitie know-how nášho nového partnera v online prostredí, s ktorým má práve SYNOT veľké medzinárodné skúsenosti," uzatvára Jana Kelementová, konateľka spoločnosti SLOV-MATIC.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Kapitál #Slov-matic #Synot
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy