Jednota sa vrátila do Bratislavy v plnej paráde. Supermoderný obchod otvorili v exkluzívnej lokalite (video)

Dlho očakávaná prevádzka konečne otvorila v Bratislave svoje brány. Po dlhých 13 rokoch sa hlavné mesto dočkalo supermodernej prevádzky vo veľkom formáte Tempo Supermarket, o ktorú sa stará Coop Jednota Nové Zámky.

10.11.2023 14:08
debata (23)
Predseda predstavenstva COOP Jednota Nové Zámky Štefan Mácsadi predstavuje novú predajňu
Video
Zdroj: TV Pravda

Návštevníkov v úplne nových priestoroch privíta obchod s moderným dizajnom, ktorý je zároveň plný technických vymožeností spríjemňujúcich nákup. „Nová predajňa Tempo Supermarket sa nachádza v zaujímavej lokalite, v priestoroch nákupnej zóny Národného futbalového štadióna, s rozlohou viac ako 1 600 štvorcových metrov predajnej plochy. Predajňa bude disponovať najmodernejším vybavením, chladiacim a mraziacim zariadením, ktoré je šetrné k životnému prostrediu a spĺňa najvyššie ekologické štandardy," informuje predseda predstavenstva Coop Jednoty Nové Zámky Štefan Mácsadi.

Otváranie prevádzky Tempo Supermarket

Coop Jednota Nové Zámky otvára v Bratislave svoju prvú prevádzku formátu Tempo Supermarket. Nájdete ju na Bajkalskej ulici v novootvorenom obchodnom centre Tehelko na Národnom futbalovom štadióne.

Fotogaléria
Otváranie novej prevádzky Coop Jednota Tempo...
Otváranie novej prevádzky Coop Jednota Tempo...
+27Otváranie novej prevádzky Coop Jednota Tempo...

Mácsadi rovnako priblížil, že z technologického hľadiska ide o jednu z najmodernejších predajní na Slovensku. To zároveň znamená, že jej prevádzka sa zameriava na čo možno najväčšiu mieru eliminácie negatívnych vplyvov na životné prostredie. Okrem toho, prácu predavačiek, rovnako ako prehľad zákazníkov, zjednodušia aj elektronické cenovky, ktoré sa nachádzajú v celom obchode.

Predajna COOP Jednota 2 Čítajte viac Známy supermarket sa po rokoch už čoskoro vráti do Bratislavy. Veľkú prevádzku otvorí v top lokalite

Čo sa týka ponúkaného sortimentu, podľa šéfa Coop Jednota Nové Zámky nájdu zákazníci v novej predajni až 70 percent produktov pochádzajúcich z domácej produkcie. „Podporujeme slovenskú ekonomiku rovnako ako aj podnikanie u nás v oblasti potravín," povedal Mácsadi.

Značka známeho obchodného reťazca, ktorého prevádzky sú roztrúsené po celom Slovensku, sa stratila z očí Bratislavčanov v roku 2010. Vedenie spoločnosti Coop Jednota Bratislava v tomto roku urobilo kľúčové rozhodnutie. Bratislavská Jednota opustila systém spotrebných družstiev Coop Jednota Slovensko a pridala sa k sieti supermarketov CBA.

Obľúbený obchod mal potom na dlhé roky v hlavnom meste len niekoľko menších prevádzok, o ktoré sa starala obchodná sieť Coop Jednota Dunajská Streda. Družstvo z Dunajskej Stredy však ešte v priebehu leta tohto roka oznámilo, že sa z Bratislavy sťahuje. Sľubovanú prevádzku na Národnom futbalovom štadióne tak napokon otvorila Coop Jednota Nové Zámky.

Predajna COOP Jednota 1 kopie Čítajte viac Šéf COOP Jednota: Zavreli sme 30 obchodov, mohli sme si nechať iba najziskovejšie, ale čo najmenšie dediny?

Firma tak okrem novej predajne na Národnom futbalovom štadióne po svojom konkurentovi prebrala aj dve menšie prevádzky v Bratislave. Jedna z nich sa nachádza na Mierovej ulici v Ružinove a druhá na Dulovom námestí.

© Autorské práva vyhradené

23 debata chyba
Viac na túto tému: #obchodné reťazce #COOP Jednota