Známy supermarket sa po rokoch už čoskoro vráti do Bratislavy. Veľkú prevádzku otvorí v top lokalite

Značka Coop Jednota bude po dlhých rokoch znova viditeľná aj v našom hlavnom meste. Obľúbený obchod, ktorý mal doposiaľ v Bratislave len niekoľko menších prevádzok, sa teraz vracia vo veľkom štýle.

30.08.2023 16:09
Predajna COOP Jednota 2 Foto:
Predajňa spoločnosti COOP Jednota.
debata (1)

Novú predajňu Tempo SUPERMARKET bude v priestoroch nákupnej zóny Národného futbalového štadióna otvárať a prevádzkovať COOP Jednota Nové Zámky. Deje sa tak po tom, ako sa z Bratislavy nedávno stiahla obchodná sieť Coop Jednota Dunajská streda.

Predajna COOP Jednota 1 Čítajte viac Bratislavu opustí známy obchodný reťazec. Preberie ho silnejší hráč, plánuje otváranie ďalších predajní

Ekonomicky silnejšiemu hráčovi tak okrem predajní na Mierovej ulici a Dulovom námestí teraz pribudne aj veľká prevádzka s rozlohou viac ako 1 600 štvorcových metrov.

„Predajňa bude disponovať najmodernejším vybavením, chladiacim a mraziacim zariadením, ktoré je šetrné k životnému prostrediu a spĺňa najvyššie ekologické štandardy,“ uvádza v tejto súvislosti Štefan Mácsadi, predseda predstavenstva COOP Jednota Nové Zámky.

Predajna COOP Jednota 1 kopie Čítajte viac Šéf COOP Jednota: Zavreli sme 30 obchodov, mohli sme si nechať iba najziskovejšie, ale čo najmenšie dediny?

Napriek tomu, že presný termín slávnostného otvorenia prevádzky zatiaľ známy nie je, Mácsadi priblížil, že predajňa je už pre zákazníkov pripravená a aktuálne prebiehajú posledné administratívne úkony súvisiace s jej otvorením.

"Veríme, že sa v septembri budeme spoločne tešiť z moderného nakupovania v predajni Tempo SUPERMARKET v Bratislave. O presnom dátume otvorenia budeme vopred informovať,“ uzatvoril šéf predstavenstva reťazca.

1 debata chyba
Viac na túto tému: #Potraviny #Národný futbalový štadión #COOP Jednota