Boli sme sa pozrieť v rezidencii milionárov. Pozrite sa, ako vyzerá výhľad z bytu za stovky tisíc eur

Rezidenčná Sky Park 4. veža, s ktorej výstavbou sa začalo na jar 2021, ponúka svojim budúcim obyvateľom okrem exkluzívneho výhľadu aj zaujímavú polohu. Nachádza sa v bývalej industriálnej zóne Bratislavy priamo na rohu Čulenovej a Landererovej ulice.

23.08.2023 05:00
Sky Park veža 4. Foto:
Veže Sky Park.
debata (11)

Projekt veže, ktorý navrhovala iracko-britská architektka Zaha Hadid, ponúka záujemcom až 254 luxusných bytov. Jeho dokončenie je naplánované na začiatok budúceho roka.

Pohľad na 4. vežu projektu Sky Park

Pozrite sa, ako to vyzerá v 4. veži v bratislavskom projekte Sky Park, ktorý sa nachádza v širšom centre Bratislavy. Vo veži sú aktuálne dostupné už iba posledné byty na prémiových podlažiach. Celkovo sa vo veži, ktorá má 31 poschodí, nachádza až 254 bytov.

Fotogaléria
Priestory jedného z bytov v 4. veži projektu...
Pohľad z okna jedného z bytov 4. veže projektu...
+17Pohľad na 4. vežu projektu Sky Park.

„V septembri sa dostávajú do predaja posledné dostupné byty na prémiových podlažiach… Podobne, ako predchádzajúce veže projektu, spĺňa aj štvrtá veža prísne normy na energetickú hospodárnosť budov,“ píše v tlačovej správe spoločnosti Alte Real Estate, ktorá 4. vežu aktuálne dokončuje.

Milan Murcko, YIT Čítajte viac Veľký developer Murcko vysvetľuje, čo sa deje na trhu s bývaním. Naše hypotéky spred pár rokov neboli normálne

Čo sa týka cien v poslednej veži projektu, ide skutočne o sumy, ktoré si človek očakávajúci luxusné bývanie, musí zaplatiť. Podľa webovej stránky skypark.sk ceny 2-izbových bytov v budove štartujú na sume 340-tisíc. Za 4-izbový byt zaplatíte minimálne 420-tisíc.

Výhľad zo 4. veže rezidenčného projektu Sky Park.
Video
Zdroj: TV Pravda

Developer Alte Real Estate, ktorého aktíva presahujú 500 miliónov eur, sľubuje, že za svoje peniaze si budete môcť užívať viaceré inteligentné riešenia. Tie sú okrem zníženia nákladov na samotné bývanie zamerané aj na environmentálnu udržateľnosť a efektívne využívanie energií.

© Autorské práva vyhradené

11 debata chyba
Viac na túto tému: #Bratislava #byty #Sky Park