Z Bratislavy sa bude pravidelne lietať aj do Štokholmu

Lietať sa bude na hlavné letisko Štokholm-Arlanda a z neho do Bratislavy, lety sú plánované každú druhú nedeľu.

12.01.2021 12:32
letisko, bratislava, m. r. štefánika Foto: ,
Bratislavské letisko získa novú pravidelnú linku.
debata

Z Letiska M. R. Štefánika pribudne nová pravidelná letecká linka do švédskeho hlavného mesta Štokholm. Prevádzkovať ju bude slovenská letecká spoločnosť AirExplore dvakrát mesačne, každú druhú nedeľu. Prvý pravidelný let sa uskutoční už v nedeľu 17. januára 2021.

„Doposiaľ sme zabezpečovali charterové lety medzi Bratislavou a Štokholmom na objednávku slovenských stavebných spoločností, ktoré potrebujú prepravovať do Švédska svojich zamestnancov. Rozhodli sme sa však ponúknuť možnosť zakúpiť si letenky z Bratislavy do švédskeho Štokholmu aj pre bežnú verejnosť a lety tak budeme prevádzkovať ako pravidelné linky. Letenky si tak môžu záujemcovia zakúpiť priamo cez našu webstránku www.airexplore.sk za ceny od 119 € za jednosmernú letenku,“ informoval generálny riaditeľ leteckej spoločnosti AirExplore Martin Štulajter.

Lietať do Švédska, na hlavné letisko Štokholm-Arlanda a z neho do Bratislavy, sa bude každú druhú nedeľu, lety sú zatiaľ plánované do 5. decembra 2021, a to lietadlom typu Boeing 737–800 s kapacitou 189 miest.

debata chyba
Viac na túto tému: #letisko Bratislava #Arlanda #lety do Štokholmu #pravidelná letecká linka