Unikátne zábery na obchvat Bratislavy. Práce v lete výrazne pokročili!

, 27.08.2019 06:00

Výstavba diaľnice D4 a rýchlostnej cesty R7 je v súčasnosti najväčším infraštruktúrnym projektom nielen na Slovensku. Aktuálne predstavuje aj jeden z najväčších PPP projektov v Európe.

VIDEO: Pozrite si unikátne zábery z vtáčej perspektívy ako v lete pokročili práce na všetkých úsekoch obchvatu Bratislavy, vrátane šiesteho mosta cez Dunaj a rýchlostnej cesty R7.

Koncesionárom projektu je spoločnosť Zero Bypass Limited, ktorá zabezpečuje financovanie, výstavbu a 30-ročnú prevádzku budúceho obchvatu Bratislavy. Spoločnosť D4R7 je hlavným dodávateľom stavebných prác. Časť R7 má byť hotová na konci apríla 2020, je však možné, že otvorená bude aj skôr. Spustenie obchvatu Bratislavy po D4 sa očakáva v roku 2021.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#obchvat Bratislavy #D4R7
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku