Mohutná stavba diaľnice D4 pri Jarovciach každým dňom narastá

, , 22.08.2019 06:00

Spoločnosť D4R7 sa vyjadrila, že na začiatku úseku stavby diaľnice D4 sa práce v uplynulom mesiaci opäť sústreďovali na stabilizáciu zemín, násypy zemného telesa, mosty na križovatkových vetvách križovatiek Jarovce aj Rusovce. Popri prácach na hlavnej trase sa taktiež realizuje prekládka cesty I/2 neďaleko budúcej rusoveckej križovatky. Viac si pozrite vo videu TV Pravda.

VIDEO: Pozrite si najnovšie zábery z výstavby obchvatu Bratislavy pri Jarovciach.

Pôvodným termínom dokončenia obchvatu Bratislavy po D4 bol rok 2020. Ekologické riziká ohľadom podkladu stavby môžu jej otvorenie posunúť na rok 2021. Práce však rýchlo pokračujú a to aj na šiestom moste cez Dunaj, ktorý bude súčasťou obchvatu. Dokončuje sa aj rýchlostná cesta R7 od Dunajskej Stredy, ktorá bude nadväzovať na D4. Práve úseky 4 a 5 rýchlostnej cesty R7 majú byť z celého obchvatu Bratislavy hotové ako prvé.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#obchvat Bratislavy #diaľnica D4 #D4R7
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku