Triblavina rastie do šírky. Pozrite si najnovšie zábery zo stavby

, 27.07.2019 06:00

Národná diaľničná spoločnosť (NDS) sa vyjadrila, že sa na stavbe aktuálne realizujú výkopové práce. "Čo sa týka mostov, prebieha striekanie betónov či vŕtanie pilót," uviedla pre denník Pravda hovorkyňa NDS Michaela Michalová.

Hovorkyňa NDS zároveň dodala, že popri diaľnici prebiehajú ďalšie práce na rozšírení. „Rovnako sa realizuje aj výkop retenčných nádrží a výustné objekty,“ povedala.

Križovatka Triblavina má odľahčiť dopravu v okolitých obciach a na frekventovaných cestách. V rámci stavby sa rekonštruuje aj priľahlý úsek diaľnice, ktorý bude rozšírený na osempruh. V smere do Trnavy napája križovatka priľahlé obce Bernolákovo – Veľký Biel – Senec a na druhej strane Čierna Voda – Slovenský Grob – Pezinok.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#D1 #diaľnica D1 #Triblavina
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku