Obchvat Bratislavy vytvoril prekážku na hranici s Maďarskom

, , 05.07.2019 07:00

Uzavretý zjazd z diaľnice D2 v smere z Maďarska na Kittsee komplikuje vodičom cestu od 2. júla tohto roku. Dôvodom je výstavba nového diaľničného mosta na diaľnicu D4, ktorá je súčasťou budúceho obchvatu Bratislavy.

VIDEO: Pozrite si vo videu TV Pravda ako vyzerá výstavba nového diaľničného mosta D4, akú prekážku to vytvorilo pri hranici s Maďarskom pri Jarovciach a aké sú možné obchádzkové trasy.

Obchádzková trasa je značená prenosným dopravným značením a vedená je smerom na Jarovce – Petržalka a naspäť na Kittsee. Predpokladaná doba uzávery je zhruba dva mesiace. Cez Rusovce tak bude chodiť viac dopravy, no možností obchádzok je viacero. Viac si pozrite vo videu TV Pravda.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#uzávera #diaľnica D4 #D4R7
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku