Betón, asfalt aj most nad železnicou. Obchvat Bratislavy po D4 rýchlo rastie

, 28.06.2019 12:39

V rámci celého úseku stavby diaľnice D4 sa v uplynulom mesiaci vykonávali práce na násypoch zemného telesa, stabilizáciách zemín, realizujú sa práce na osádzaní objektov kanalizácie a v neposlednom rade napredujú aj práce na menších objektoch a križovatkách. Viac si pozrite vo videu TV Pravda.

VIDEO: Pozrite sa vo videu TV Pravda ako rýchlo rastie obchvat Bratislavy. Práce napredujú pri Rusovciach aj Ivanke pri Dunaji.

Pôvodným termínom dokončenia obchvatu Bratislavy po D4 bol rok 2020. Neskôr sa špekulovalo, že aj pre podozrenia z ekologických rizík ohľadom podkladu sa stavba posunie na rok 2021. Práce však rýchlo pokračujú a to aj na šiestom moste cez Dunaj, ktorý bude súčasťou obchvatu. Dokončuje sa aj rýchlostná cesta R7 od Dunajskej Stredy, ktorá bude nadväzovať na D4. Časť R7 má byť hotová už koncom tohto roka, zvyšok na budúci rok.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#obchvat Bratislavy #diaľnica D4
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku