Zástupca štátu vo Východoslovenskej energetike sa vzdal postu

05.02.2017 14:02

Nové cenové návrhy pri elektrine majú už jednu personálnu obeť v energetickej spoločnosti. Postu člena predstavenstva v spoločnosti Východoslovenská energetika Holding, ktorá je jediným akcionárom Východoslovenskej distribučnej, sa vzdal štátny nominant Roman Šipoš.

„Na zasadnutí predstavenstva Východoslovenskej energetiky Holding som zobral na vedomie cenový návrh Východoslovenskej distribučnej a následne ho odporučil schváliť na valnom zhromaždení. Vzhľadom na uvedené skutočnosti sa do vyšetrenia možného pochybenia vzdávam člena predstavenstva,“ uviedol Šipoš v liste adresovanému ministrovi hospodárstva Petrovi Žigovi.

Šipoš je presvedčený, že vykonával svoju funkciu člena predstavenstva s veľkým rešpektom a ostražitosťou. „Som presvedčený, že som vedome nepochybil,“ konštatoval Šipoš.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Východoslovenská distribučná
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku