Na Slovensko sa chystá ďalší americký fastfood Hooters

11.02.2009 14:45
Hooters
Hooters lákajú jedlom i roztlieskavačkami. Autor:

Spoločnosť Hooters of America, Inc. v stredu oznámila, že chce rozšíriť licenčnú sieť reštaurácií Hooters aj na Slovensko a do Českej republiky.

Územnú licenciu získala spoločnosť Na Zdravi Ventures, a.s., ktorá plánuje v obidvoch krajinách otvoriť najmenej šesť reštaurácií Hooters. „Koncepcia spoločnosti Hooters má na trhu jedinečné postavenie a som si istý, že v strednej Európe bude rovnako úspešná ako v Spojených štátoch amerických a mnohých iných častiach sveta,“ povedal generálny riaditeľ spoločnosti Na Zdravi Ventures J. Steven Parker. Ako ďalej pokračoval, Česko a Slovensko predstavujú vynikajúcu príležitosť a práve teraz je ten pravý čas pre predstavenie značky Hooters.

Spoločnosť Hooters of America Inc. poskytuje licencie a prevádzkuje viac ako 450 reštaurácií v 43 štátoch USA a v 26 krajinách celého sveta. Do konca tohto roku chce spoločnosť otvoriť reštaurácie okrem Českej republiky v štyroch ďalších krajinách. Prvá reštaurácia bola otvorená v roku 1983 v americkom meste Clearwater na Floride. Hooters je značka charakteristická uvoľnenou atmosférou. Obsluhu v amerických prevádzkach zaisťujú atraktívne roztlieskavačky z celej Ameriky známe ako Hooters Girls.

Spoločnosť Na Zdravi Ventures, a.s. je česká spoločnosť, ktorá získala výhradnú licenciu na prevádzku reštaurácií značky Hooters v Českej republike a na Slovensku. Spoločnosť, ktorá je nápadom šiestich amerických a dvoch českých partnerov, bola vytvorená vlani a svoju prvú reštauráciu plánuje otvoriť koncom tohto roka v Prahe.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku