Desiatky strojov a veľké práce. Križovatka na diaľnici D1 rastie. Pozrite sa, ako to tam vyzerá (video)

Práce na projekte D1 Bratislava – Triblavina, rozšírenie prešli do ďalšej etapy. Realizujú sa násypy na vetvách križovatky diaľnic D1 a D4, preložky inžinierskych sietí, pracujeme na betonáži spodnej stavby mostov a pokračujeme v zemných a výkopových prácach, informuje staviteľská firma na svojom webe.

23.10.2023 12:14
debata (21)

Bratislavský samosprávny kraj zverejnil video, ako to vyzerá na nedokončenej križovatke D1/D4.

Aktuálny stav križovatky D1/D4
Video

Aktuálne sa tam realizujú sa násypy na vetvách križovatky diaľnic D1 a D4. Prebiehajú preložky inžinierskych sietí, pracuje sa na betonáži spodnej stavby mostov, pokračuje sa v zemných a výkopových prácach, práce na archeologickom prieskume sa chýlia ku koncu, na cyklotrase Jurava pri moste s diaľnicou D1 je aktuálne vybudovaná obchádzková trasa, pripravuje sa uzavretie výjazdovej vetvy vo Vajnoroch v smere na Brno.

Informoval o tom BSK. Zároveň vo videu ilustruje, kadiaľ budú pre vodičov viesť obchádzky. Na stavbe pracuje zhruba 40 strojov a asi sto pracovníkov.

Križovatka, Triblavina, D1/D4 Čítajte viac Stroje sa dali do pohybu. Práce na pokazenej diaľničnej križovatke pri Bratislave pokračujú, ako to tam vyzerá?
+2

© Autorské práva vyhradené

21 debata chyba
Viac na túto tému: #NDS #križovatka #D1/D4