Vodiči sa ráno v Bratislave zdržali na viacerých miestach. Polícia v súvislosti s počasím upozorňuje na klzkú vozovku

Vodiči sa v Bratislave zdržali až do 30 minút sa na Ulici Svornosti v smere do centra. Na Račianskej v smere do centra 20 minút. Informuje o tom Stella centrum a Zelená vlna RTVS.

22.09.2021 11:33
bajkalska-kolona-doprava-buspruh-nestandard1 Foto: ,
Ilustračná fotka
debata

Na kruhovom objazde vo Vrakuni v smere do centra hlásili zdržanie 20 minút, z Mosta pri Bratislave až 40 minút. Zápchy sa tvoria aj na Gagarinovej ulici.

Nehody spomaľujú dopravu na uliciach Košická v smere na Prístavnú, na Slovnaftskej, pred Malým Dunajom, v smere do centra, na Bajkalskej za Trenčianskou v smere k Prievozskej a tiež na Dolnozemskej na úrovni Ekonomickej Univerzity v smere na Prístavný most. Tvoria sa tam kolóny.

SR doprava blokáda autobusy ÚV protest DPB BAX Čítajte viac Autobusy zablokovali cestu pred úradom vlády. Dopravcovia žiadali rokovať s ministrom dopravy

Polícia v súvislosti s počasím na sociálnej sieti upozorňuje na klzkú vozovku, na ktorej hrozí nebezpečenstvo šmyku. K ostražitosti vyzýva aj chodcov. „Chodcov žiadame, aby na vozovku vstupovali až potom, keď sa presvedčia, že svojím pohybom na vozovke neohrozia seba ani iných účastníkov cestnej premávky," uviedla polícia na sociálnej sieti s tým, že vzhľadom na zníženú viditeľnosť je pre zvýšenie osobnej bezpečnosti vhodné používať reflexné prvky.

debata chyba
Viac na túto tému: #Bratislava #kolóny