Sto tisíc kusov injekčných striekačiek darovali Svätému otcovi. Spoločnosť Chirana Injecta podporuje očkovacie programy

K darcom, ktorých dary odovzdala prezidentka Zuzana Čaputová Svätému otcovi sa pridala aj spoločnosť Chirana T. Injecta. Venovala sto tisíc kusov injekčných striekačiek, ktoré používajú vo vakcinačných programoch mnohých štátov sveta.

16.09.2021 15:30
Stará Turá  Chirana T. Injecta striekačka injekcia Foto: ,
Ilustračná fotka
debata (3)

Generálny riaditeľ Chirana T. Injecta Teodor Lýsák sa vyjaril, že firma pracuje každý deň na plno a dodáva vakcinačné komponenty všade tam, kde je to potrebné. „Bola to pre nás veľká česť a ďakujeme nielen za túto možnosť, ale aj za pozvanie do prezidentskej záhrady a možnosť osobne si vypočuť príhovory pápeža Františka a pani prezidentky. Svet prežíva ťažké časy a očkovanie je cestou von z tejto krízy“, dodáva.

žena, kaviareň, SZČO, podnikanie, práca Čítajte viac Môžu firmy za očkovanie rozdávať peniaze a dni voľna navyše? Právnici sa v názoroch rozchádzajú

Spoločnosť od začiatku pandémie podporuje očkovacie programy a snaží sa pomáhať v rôznych aktivitách. Firma, ktoré sídli s Starej Turej bola prvá, ktoré podporila občianske združenie Skutočné obete, ktoré bolo založené pozostalými po obetiach pandémie, poznamenal Karol Wolf, mediálny zástupca Chirana T. Injecta.

Lyšák na záver dodáva, „pandémia bohužiaľ ešte neskončila a je povinnosťou všetkých rozumných ľudí podporovať všetko, čo prispeje ku jej skorému ukončeniu. My sa to snažíme robiť každý deň.“

© Autorské práva vyhradené

3 debata chyba
Viac na túto tému: #pápež #očkovanie #dar