5G sieť pokrýva takmer celú Bratislavu. Telekom rozšíril sieť do ďalších lokalít

Najnovšia mobilná sieť od Telekomu 5G je k dispozícii aj v Marianke a Zálesí. Telekom kompletne pokryl aj obec Chorvátsky Grob.

05.08.2021 14:47
5G Foto:
Sieťe 5G prinesú oproti 3G a 4G sieťam oveľa vyššie rýchlosti a rýchlejšiu odozvu.
debata (6)

Sieť 5G je k dispozícii už aj vo väčšine ďalšej mestskej časti Bratislavy, a to v Záhorskej Bystrici. Celkovo je 5G sieť k dispozícii v 20 obciach a Bratislave. Informoval o tom vo štvrtok hovorca Slovak Telekomu Michal Korec.

Aktuálne sú pokryté 5G sieťou obce Čakany, Dunajská Lužná, Hamuliakovo, Hviezdoslavov, Chorvátsky Grob (vrátane časti Čierna Voda), Ivanka pri Dunaji, Kalinkovo, Kostolná pri Dunaji, Kráľová pri Senci, Kvetoslavov, Marianka, Mierovo, Miloslavov, Most pri Bratislave, Slovenský Grob, Štvrtok na Ostrove, Tomášov, Veľký Biel, Vlky a Zálesie.

5G Čítajte viac Slovak Telekom rozširuje 5G sieť aj do obcí v Bratislavskom a Trnavskom kraji

Telekom má už pokrytú väčšinu Bratislavy 5G sieťou – a to 18 bratislavských lokalít. Konkrétne Jarovce, Rusovce, Petržalka, Staré Mesto, Nové Mesto, Kramáre, Ružinov, Trnávka, Vajnory, Rača, Vrakuňa, Podunajské Biskupice, Karlová Ves, Dúbravka, Lamač, Devín, Devínska Nová Ves a najnovšie aj väčšinu Záhorskej Bystrice.

6 debata chyba
Viac na túto tému: #Bratislava #Slovak Telekom #5G #Sieť