Hraj hru a budeš odmenený. Slováci prerazili s unikátnym herným projektom

Čaru Trade race managera podľahli už desiatky tisíc používateľov a toto číslo rastie rýchlym tempom zo dňa na deň.

, 28.07.2021 16:26
IOI Corporation 1 Foto:
debata

Slovenská spoločnosť IOI Corporation, pôsobiaca v oblasti blockchainu a gamingu, so svojím projektom zaujala ľudí po celom svete. Projekt Trade race manager vzdeláva verejnosť o tradingu mien zaujímavou, akčnou a hernou formou a zároveň odmeňuje hráčov za ich čas strávený na platforme. Pre svojich používateľov prišli so zaujímavou súťažou.

Ako to funguje?

Trade race manager v aktuálnej verzii funguje 6 mesiacov. „Terajšej verzii projektu predchádzala platforma IOI game, ktorá slúžila ako “proof of concept“ počas 12 mesiacov,“ hovorí šéf IOI Corporation Rasťo Bakala, ktorý prvýkrát otvoril dvere do sveta kryptomien v roku 2016.

„V Trade race manager užívateľ hrá s NFT autíčkami tak, že im natankuje palivo, ktoré pozostáva z troch kryptomien jeho výberu a následne sa zúčastňuje závodu, kde výkon kryptomien z LIVE burzy určuje jeho pozíciu medzi ostatnými pretekármi. Pretekár, ktorý svoje investície v kryptomenách v daný závod najviac zhodnotí (ROI), vyhrá závod a tak aj IOI Token, čo je vlastná kryptomena, ktorá je obchodovateľná na centralizovaných burzách,“ približuje hlava projektu princíp fungovania hry.

Súťaž o najlepšieho hráča

Všetci účastníci závodov majú v priebehu augusta šancu vyhrať i elektroauto alebo finančnú odmenu vo forme IOI Tokenov a ďalšie zaujímavé ceny. „Súťaž prebieha od 1.8 až do 31.8.2021. Cieľom účastníkov je v turnajoch na našej platforme nazbierať čo najviac bodov. Tie užívatelia získavajú pripojením sa do turnaja, ktorý bude prebiehať každý deň, so svojím NFT autíčkom a skončením v tabuľke na prvých desiatich pozíciách,“ vysvetľuje R. Bakala, ako sa do súťaže zapojiť.

„Ceny sme pre súťažiacich pripravili, myslím si, naozaj atraktívne. Absolútny víťaz získa auto Tesla model S alebo 40.000 USD v IOI Tokenoch. Hráč, ktorý obsadí druhú priečku si z hry odnesie Macbook Pro a pre výhercu tretej priečky máme pripravený telefón Iphone 12 Pro max,“ dodáva informácie k cenám, ktoré si najlepší pretekári zo súťaže odnesú.

debata chyba
Viac na túto tému: #počítač #hry #kryptomeny
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy