Taxi odvoz Bolt prichádza do ďalšieho mesta. Na prvé jazdy tam ľudia majú zľavu

Bolt dorazil do Trenčína so službou taxi odvozu. Platforma tak už pôsobí vo všetkých krajských mestách.

, 10.06.2021 11:38
taxík, taxislužba, autá Foto: ,
Viacerým vodičom taxislužby Taxify (Bolt) nevyplácali peniaze, ktoré zarobili.

Autami Bolt sa tak dá zviesť v každom krajskom meste na Slovensku. Pri príležitosti štartu platformy v ďalšom meste dostanú obyvatelia Trenčína na prvých desať jázd 50-percentnú zľavu z ceny. Auto si môžu objednať cez aplikáciu Bolt dostupnú na Google Play i App Store.

„Bolt nejazdí iba vo väčších mestách ako sú Bratislava a Košice, ale čoraz viac sa rozširujeme aj do regiónov. Spoľahlivý odvoz za dostupné ceny budú mať teraz na dosah aj Trenčania. A okrem toho aj možnosť stať sa partnerskými vodičmi a zarobiť si šoférovaním,” hovorí Eduard Suchánek, Country Manager platformy Bolt na Slovensku.

kolobežka, Bolt Čítajte viac Estónsky start-up Bolt získal od investorov 150 miliónov eur

Cez aplikáciu, ktorá je prepojená s platobnou kartou, sa dá za jazdu hneď aj zaplatiť. Pred objednaním jazdy sa cestujúcemu zobrazí konečná cena za prepravu a po objednaní aj meno vodiča a typ vozidla. Aplikácia dokáže okrem toho ukazovať v reálnom čase užívateľovi, ako sa vozidlo približuje. Cestujúci môžu vodiča hodnotiť a prispievať tak k zvyšovaniu kvality služieb.

Partnerskí vodiči Boltu si sami môžu zvoliť, kedy chcú počas dňa či noci pracovať. Jazdia iba vtedy, keď im to vyhovuje. Podľa Suchánka je v pláne pridať v tomto roku aj ďalšie mestá. Prvým mestom na Slovensku, v ktorom si ľudia mohli objednávať odvoz cez inovatívnu platformu bola Bratislava. V hlavnom meste spustil Bolt svoje služby ešte v roku 2016. Postupne sa pridali Košice, Banská Bystrica, Žilina, Trnava a ďalšie.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Trenčín #taxi #bolt
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy