Telekom kvôli pandémii skracuje otváracie doby predajní

Okrem skrátenia otváracej doby v nákupných centrách bude v predajniach vyžadovaný - až na niektoré výnimky - aj negatívny PCR alebo antigénový test.

09.02.2021 11:31 , aktualizované: 11:38
Telekom Foto:
Telekom bude v predajniach vyžadovať aj negatívne COVID-testy.
debata (8)

Pre zhoršujúcu sa epidemickú situáciu a aktuálne nariadenia slovenskej vlády budú predajne spoločnosti Slovak Telekom v obchodných centrách otvorené v skrátenej otváracej dobe, a to len do 19:00 hodiny. Skrátená otváracia doba platí až do odvolania.

Informoval o tom mobilný operátor Slovak Telekom prostredníctvom sociálnych sietí s tým, že vstúpiť do ktorejkoľvek predajne môže len osoba, ktorý sa preukáže negatívnym výsledkom PCR alebo antigénového testu nie starším ako 7 dní.

Do priestorov predajní Slovak Telekomu môžu vstúpiť aj osoby, ktoré prekonali ochorenie COVID-19 a majú o jeho prekonaní doklad nie starší ako tri mesiace. Podobne majú prístup do predajne aj osoby, ktoré boli zaočkované proti ochoreniu COVID-19 aj druhou dávkou vakcíny a od tohto očkovania uplynulo aspoň 14 dní.

„Do predajne môže vstúpiť aj osoba, ktorej zdravotný stav alebo zdravotná kontraindikácia neumožňuje vykonanie testu na ochorenie COVID-19, osoba staršia ako 65 rokov, a ďalšie výnimky,“ upresňuje spoločnosť Slovak Telekom, pričom upozorňuje, že klienti si môžu svoje požiadavky vybaviť aj pomocou webovej stránky, v Telekom aplikácii alebo prostredníctvom call centra.

8 debata chyba
Viac na túto tému: #telekom #pandémia #otváranie obchodov