Jaguar funguje v plnej dvojzmennej prevádzke v štandardnom režime

02.11.2020 08:52

Závod spoločnosti Jaguar Land Rover v nitrianskom priemyselnom parku funguje po víkendovom celoplošnom testovaní v plnej dvojzmennej prevádzke v štandardnom režime. Rovnakým spôsobom sú zabezpečené aj aktivity poskytované dodávateľmi automobilky v areáli závodu, potvrdila Miroslava Remenárová, manažérka spoločnosti pre firemné vzťahy.

Spoločnosť počas uplynulého víkendu zriadila operatívnu kontaktnú linku pre zamestnancov, ktorí mali otázky týkajúce sa testovania a na ktorej mohli nahlásiť prípadnú neprítomnosť na pracovisku. “Budeme pokračovať vo všetkých dostupných opatreniach na prevenciu koronavírusu, aby sme chránili zdravie našich zamestnancov aj okolia, v ktorom pôsobíme. Naďalej sledujeme situáciu týkajúcu sa výsledkov celoplošného testovania a sme v úzkom kontakte aj s našimi dodávateľmi,” skonštatovala Remenárová.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Jaguar #koronavírus
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku