Kúpele Sliač testujú zamestnancov štátnych teplární

, 12.01.2021 16:41

Kúpele Sliač sa rozhodli v neľahkej pandemickej situácii pomôcť a poskytli svoj zdravotnícky personál na testovanie zamestnancov štátnych teplární.

„Uvedomujeme si zodpovednosť v boji proti koronavírusu a chceli sme priložiť ruku k dielu. Preto združujeme sily a využívame potenciál štátneho zdravotníckeho zariadenia, našich kúpeľov, na testovanie zamestnancov v teplárňach – najmä počas vykurovacieho obdobia,“ vysvetlil predseda predstavenstva a riaditeľ spoločnosti Kúpele Sliač Martin Beňuch. Aj touto formou chcú podľa neho dokázať významné miesto prírodných liečebných kúpeľov v systéme verejného zdravotníctva.

„Keďže mnohé kúpele sú v tomto čase z dôvodu pandémie zatvorené alebo fungujú v obmedzenom režime s nízkym počtom pacientov, budeme radi, ak sa pridajú a prostredníctvom svojich zdravotníckych zamestnancov pomôžu samosprávam, firmám alebo organizáciám vo svojom okolí,“ upresnil Beňuch. Kúpele Sliač budú počas nasledujúcich týždňov v spolupráci s MH Manažment zabezpečovať testovanie zamestnancov šiestich štátnych teplární, ktoré sú združené v tzv. MH Teplárenskom holdingu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#testovanie #teplárne #Kúpele Sliač
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku