Na zber projektov pre transformáciu hornej Nitry slúži nový formulár

Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie (MIRRI) SR vyhlásilo nezáväznú on-line výzvu na predkladanie projektových zámerov, ktoré budú financované z Fondu na spravodlivú transformáciu (FST). S predkladaním projektov, ktoré sa týkajú i transformácie hornej Nitry, pomôže záujemcom Trenčiansky samosprávny kraj (TSK). Informoval o tom Matej Plánek z oddelenia komunikácie a medzinárodných vzťahov Úradu TSK.

22.03.2021 11:04
debata

„Výzva je určená pre kontinuálne vytváranie projektového zásobníka s cieľom umožnenia včasného a efektívneho čerpania finančných zdrojov z FST,“ uviedol Plánek.

Predložené projektové zámery bude MIRRI hodnotiť vo viacerých kolách, prvé kolo výzvy uzatvorí 30. apríla a jeho hodnotenie bude v máji. On-line formulár na predkladanie projektových zámerov a viac informácií o celej výzve nájdu záujemcovia na webovom sídle MIRRI.

„TSK aktívne pomôže pri vypĺňaní formulára a poskytovaní ďalších informácií. Stačí navštíviť našu stránku www.lepsiahornanitra.sk, kde je uverejnené všetko dôležité,“ dodala vedúca odboru regionálneho rozvoja Úradu TSK Martina Lamačková.

debata chyba
Viac na túto tému: #Horná Nitra #Transformácia
Flowers